Filip.jpg

Zgrupowanie w Gdyni wzmocniło motorycznie laserowców!

19 maja 2016

Powoli dobiega końca zgrupowanie połączonej Kadry Seniorów oraz Kadry Talent w żeglarskiej stolicy Polski – Gdyni. W zgrupowaniu bierze udział 5 zawodników: Filip Ciszkiewicz, Jakub Rodziewicz, Jakub Rosłoń, Wojciech Lipke oraz Jan Krasodomski.

W ciągu 5 dni treningowych, dzięki silnemu wiatrowi, dużej fali oraz bardzo zimnej wodzie, mieliśmy okazję sprawdzić się w wyjątkowo trudnych warunkach żeglarskich. Mimo to, zapał do pracy nie opadał. Dajemy z siebie wszystko, aby jak najlepiej wypadać w zadaniach treningowych, wymyślonych przez jednego z najbardziej doświadczonych trenerów Lasera w Polsce – Roberta Siluka. Oprócz treningów na wodzie a także, dzięki nowo nawiązanej współpracy Kadry Seniorów Lasera Standarda z trenerem Jarosławem Protasiewiczem, mamy okazję, wzmocnić się motorycznie.
Podsumowując, zgrupowanie było świetną szansą dla wszystkich biorących w nim udział zawodników na podtrzymanie nabytych dotąd umiejętności żeglarskich, jak i na ich udoskonalanie  oraz rozszerzanie. Wszystkie cele, zostały zrealizowanie z nawiązką. Takie zgrupowania w przerwach między poważniejszymi zawodami, są bardzo pożyteczne.

Trzymajcie za nas kciuki!
Ekipa Lasera Standarda