Zgrupowanie kondycyjne Akademii Kadry Lasera 4.7 w Wiśle

Zgrupowanie kondycyjne Akademii Kadry Lasera 4.7 w Wiśle

28 grudnia 2018

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy siedmio dniowe zgrupowanie kondycyjne w Wiśle. Zaczęliśmy dziesiątego grudnia, plan na tą akcję był prosty, sprawdzić swoje fizyczne i psychiczne możliwości, poznać swoje granice, wyznaczyć plan działania na przyszły sezon. Całość koordynował trener Lew Cezary Gołda przy współpracy trenera Artura Mońko, który wspomagał Nas w części motorycznej zgrupowania.

Założenia treningowe były następujące: codziennie po dwa treningi, co drugi dzień wycisk i każdego wieczoru wspólne omówienie Naszych działań.

Zrealizowaliśmy cały plan, przy tym świetnie się bawiąc, mega duża dawka pozytywnej energii. Wieczorne warsztaty z elementami psychologii i integracji, wprowadziły w Naszą ekipę niesamowitą atmosferę. Dało Nam to super fundament do pracy na cały sezon.

Generalnie biegaliśmy i to całkiem sporo :))))))) Kubalonka, Stecówka, Stożek Wielki, Soszów to główne punkty na mapie Beskidu Śląskiego, które zostały zdobyte przez Naszą ekipę, w sumie kilkadziesiąt kilometrów w nogi włożyliśmy. Dokładając do tego zajęcia motoryczne na sali, siłowni i basenie otrzymujemy idealny przepis na pozbycie się parunastu litrów potu.

Nie sposób nie wspomnieć o pomocy Pana Andrzeja Piaseckiego, który oprócz trafnych uwag do młodzieży oraz kadry trenerskiej, sam pokazał jak powinno się dbać o swoją formę podczas jednego z marszobiegów na Stożek Wielki.

Podsumowując, zgrupowanie na piatkę z plusem, kolejna akcja za około 4 miesiące. Przed zawodnikami teraz bardzo ważny okres przygotowań fizycznych, zobaczymy co pokażą następnym razem!

By Lion