20160406-3.jpg

Zaangażowanie i rywalizacja – Lasery na Gardzie

6 kwietnia 2016

Minął właśnie trzeci dzień zgrupowania Kadry Seniorów na jeziorze Garda.
W zgrupowaniu biorą udział: tegoroczny reprezentant kraju na Igrzyska OlimpijskieKacper Ziemiński a także Filip Ciszkiewicz, Jakub Rodziewicz oraz Jakub Rosłoń.

Od początku, wzięliśmy się ostro do pracy, spędzając od 6 do 7 godzin na efektywnym treningu kursów wolnych, techniki ogólnej oraz wyścigów.

Dzień w dzień, wstajemy o 6 rano, aby jak najszybciej znaleźć się na wodzie i wykorzystać 100 % możliwości, które daje nam to piękne jezioro. Bardzo dużym plusem zgrupowania jest różnorodność warunków wietrznych, co sprzyja doskonaleniu ”uniwersalnych” umiejętności żeglarskich.

Widać nasze olbrzymie zaangażowanie. Widoczna jest również zdrowa rywalizacja. Dużą uwagę zwracamy  na dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań, wymyślonych przez bardzo doświadczonych trenerów: Maćka Grabowskiego oraz Roberta Siluka, którzy bardzo obszerny temat, potrafią nam przekazać w sposób łatwy do zrozumienia
i przyswojenia.

Podsumowując, zgrupowanie jest świetną szansą na poprawienie stylu pływania na Laserze, co niewątpliwie przyniesie efekty w najbliższej przyszłości. Trzymajcie kciuki abyśmy dotrwali do końca!

Zawodnicy.