Życzenia Świąteczne. Kalendarz 2018 – Klasa Laser

Życzenia Świąteczne. Kalendarz 2018

image

Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser składa serdeczne życzenia rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, niech ten czas Świąteczny będzie czasem refleksji, aktywnego odpoczynku z najbliższymi oraz planowania nowych podróży. Na Nowy Rok 2018 życzymy tylko pomyślny wiatrów, dobrej strategii i przebiegłej taktyki, całkiem niezłej techniki na kursach wolnych i samej radości z poniesionego wysiłku sportowego w nowym sezonie.

Za nami pół roku działania nowych władz Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser.  Zgodnie z obietnicami staramy się porządkować na bieżąco sprawy formalno – prawne naszego Stowarzyszenia. Jest to efekt ciężkiej pracy i włożonej energii wszystkich członków Zarządu i Komisji PSKL. Odbyliśmy już osiem zebrań Zarządu, a w między czasie trenerzy z Komisji Sportu i Upowszechniania naradzali się i analizowali miniony sezon startowy, aby wypracować wnioski i dalsze koncepcje. Dzięki pracy całego zespołu sprawnie przeszliśmy przez fazę koncepcji kalendarza i zatwierdzania kadr w Akademii Lasera 4.7 z udziałem PZŻ. Aktualnie czekamy na wytyczne z Polskiego Związku Żeglarskiego dotyczące zakresu programowego dla tej grupy szkoleniowej. Przed nami długi okres zimowy, w którym poświęcimy dużo czasu nad przygotowaniem strony internetowej do zarządzania Pucharem Polski on-line oraz opracowaniem m.in. nowego statutu i koncepcji marketingowych.

W ostatnim czasie staramy się zbudować nową, przejrzystą strukturę działalności PSKL. Na ostatnim Zarządzie uchwaliliśmy publikowanie protokołów i sprawozdań z bieżącej działalności Stowarzyszenia.

Strona internetowa zostanie w styczniu zawieszona, bo wiąże się to ze zmianą serwera. Postaramy się ją uruchomić jak najszybciej wraz z dokumentami.

 

Wesołych Świąt !

Wasza Prezes i Zarząd PSKL

 

Koncepcja kalendarza 2018 [kliknij]